hlavička

Nejkrásnější tenisový areál v Brně

Live webcamera
Závodní tenis

Závodní tenis

Tenisový klub BLTC Brno

Tenisový klub BLTC Brno je určen pro hráče a hráčky všech výkonnostních úrovní ve věku 9-18 let. Pro naše členy jsou připraveny individuální tréninky se špičkovými trenéry, skupinový trénink, sparingy. Součástí přípravy je také kondiční trénink, rehabilitace a regenerace s možností využití našeho wellness centra přímo v areálu klubu.

Kategorie závodního tenisu

Kategorie závodního tenisu

  • Mladší žactvo (10-12 let)
    Tenisová hra je již shodná s tenisem dospělých hráčů. V tréninku se zaměřujeme na zdokonalování hry na velkém kurtě s tvrdými míči a na technickou a vytrvalostní přípravu.
  • Starší žactvo (13-14 let)
    Hráči si upevňují své technické a taktické dovednosti. Důraz při tréninku je kladen na výbušnost, rozvoj rychlosti. Děti se vyvíjí v dospělé hráče, učí se taktizovat a osvojují si vlastní styl hry.
  • Dorost (15-18 let)
    Úderovou techniku hráčů trénujeme dle individuálních potřeb, důraz je kladen na rozvoj fyzické a psychické odolnosti a taktiku hry.

Úspěchy BLTC

BLTC má zastoupení mistrovských utkáních družstev ve všech věkových kategoriích od minitenisu až po dospělé. Naši získávají stipendia na prestižních univerzitách v USA.

Naše poslední úspěchy reprezentují například tito hráči. O dalších úspěších si můžete přečíst v kategorii Historie BLTC.

Ondřej Čtverák (ročník 1998) 
2. místo Mistrovství ČR mladší žáci 
2. místo Mistrovství ČR starší žáci 
1. místo Mistrovství ČR dorostu čtyřhra

Filip Guziur (ročník 1998) 
3. místo Mistrovství republiky dorostu
1. místo Mistrovství republiky dorostu čtyřhra

Klára Fabíková (ročník 1993)
26. hráčka juniorského světového zebříčku 
Účastnice grandslam turnajů v juniorkách 
2. místo Mistrovství republiky dorostu
Reprezentantka ČR v juniorských kategoriích