hlavička

Nejkrásnější tenisový areál v Brně

Live webcamera
Trenéři

Trenéři

Naši trenéři

Jan Kadula

Trenér 2. třídy od roku 2006, bývalý prvoligový hráč. Jako trenér spolupracoval s Klárou Fabíkovou (26 ITF), Ondřejem Čtverákem, Filipem Guziurem a dalšími.

 

Soňa Nováková

Trenérka 2. třídy s několikaletou praxí, včetně zkušeností nasbíraných v USA, kde pobývala několik let. Bývalá prvoligová hráčka, mistryně republiky ve všech věkových kategoriích a mistryně světa družstev do 14 let. Mluví plynule anglicky.

 

Aneta Šmerdová

"Vlastní zkušenost z profesionální tenisové přípravy, studia sportu a praxe v celé řadě sportů a well-being oborů mi potvrzuje, jak důležitý je komplexní přístup k tréninku; kvalitní pohybová a technická příprava v kombinaci s přirozeným rozvojem osobnosti. Trénink je pro mě místo, kde se bavíme pohybem, poznáváme, objevujeme a překonáváme vlastní možnosti. Učíme se, spolupracujeme a vytváříme vlastní perfektní podmínky pro celoživotní lásku a prožitek ze hry i úspěšnou tenisovou kariéru."

 

Bohuslav Novák

Vlastník trenérské licence 1. třídy, který má dlouholetou praxi. Nyní je i šéftrenérem tenisu na sportovním gymnáziu L. Daňka v Brně.

 

Robert Čechman

Trenér 2, třídy od roku 2006. Věnuje se především kategorii baby tenis, ml. a st. žáci. V letech 2009, 2011 a 2013 působil jako trenér na Olympiádě dětí a mládeže. Jako aktivní hráč prošel ligovými soutěžemi ve všech kategoriích.

 

Petr Kvasnička

Trenér 2. třídy s dlouholetou zkušeností s trénováním závodních hráčů všech věkových kategorií, který zároveň působí na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka - v tenisové sekci. 

 

František Vaňák